Zencommerce
Google Arama

Rekabette Üst Sıralarda Yer Alın

Google Arama

Zencommerce platformu SEO ihtiyaçlarına göre, Google ve diğer arama motorlarını baz alarak tasarlanmıştır. Sanal mağazanız arama motorları ile en uygun yapıda çalışır.

Arama sonuçlarında, sistem içindeki aktif araçlar sayesinde hem ürünleriniz hem de sanal mağazanız en üst sırada görülür.

Pazarlama ile İletişim

Responsive Yönetim Paneli

Zencommerce, müşterilerinize özel teklifler ve kampanyalar yapmanıza olanak verir. Sistem ödeme beklenen siparişleri size bildirir ve müşterilerinize siparişleri hakkında deneyimlerini istediğiniz aşamada sorar. Pazarlama Otomasyonu, hedef kitlenizle doğru platformda ve uygun içerikle iletişim kurmanızı sağlayarak satın alma sürecini hızlandırır.

Mağazanız içinde müşterilerinize göndermek üzere haber bülteni hazırlayabilir ve gönderebilirsiniz. Satışları, promosyonları v.s. kolayca organize edebilirsiniz. İşlemlerinizin etkinliğini ise Google Analytics entegrasyonu ile ölçümleyebilirsiniz.

Responsive Yönetim Paneli
İndirim kullanma kuralları:
Sadece mağaza takipçileri tarafından ve sadece Facebook tarafında kullanım imkanı.
En az En çok
En az En çok
Kupon etkin olması için sepetteki en az ürün adedi
Sayı, kuponun ne kadar kullanılabileceğini gösterir, tek kullanım sadece kayıtlı müşteriler için geçerlidir; kuponun birden çok kullanılabilmesi için lütfen boş bırakın.
İndirim Kuponları ve Satış
Sistemi

Müşterileri kolayca gruplara ayırın. Seçili gruplara ya da kişilere özel belli tarihlerde iskonto belirleyin.

Toplu alımlar için indirim oranı, yüzde indirimi, indirim eşiği ve ücretsiz gönderim koşullarını tanımlayın. İndirim kuponları oluşturarak yeni müşterilerin ilgisini çekin. Zencommerce pazarlama araçları ile ayrıcalıkları kendiniz deneyimleyin.

Sadakat Programı

Müşterilerinizi devamlı alışveriş yapmaları için teşvik edin. Görüşlerini paylaşmalarını sağlayın. Haber bültenine abone edin.

Sadakat programı, müşterilerinizi mağazanıza bağlamanızın iyi bir yöntemidir. Müşterilerinizin mağaza için yaptıkları her işlem kendilerine puan kazandırır ve bu puanları daha sonra indirim, özel teklifler ve ek avantajlar için kullanabilirler.

Haber bülteni +10 puan Görüş/Yorum +8 puan Alışveriş +24 puan facebook +6 puan

Promosyonlar

Promosyon
İndirim tanımlama

En Çok Satanlar

Promosyon
En çok satanlar

Günün Ürünü

Promosyon
Günün ürünü