Zencommerce

Yetkin ve Profesyonel Müşteri Hizmetleri

Taleplerinizi yanıtlamak için haftanın 7 günü ulaşabileceğiniz bir Zencommerce ekibi oluşturduk. Gönderdiğiniz sorulara kalitede ve teknolojide deneyimli uzmanlarımız ile değerlendirip, 24 saat içinde size geri dönüş yaparız.

Konuşan Rakamlar

Zencommerce en iyi e-ticaret platformu* olarak, 3 kere en iyi e-ticaret platformu ödülü almaya hak kazanmıştır (En İyi E-ticaret Platformu 2012, 2013 ve 2014) ve aynı zamanda 2 kere Tüketici Dostu Firma seçilmiştir. 99,9% uptime garantisi size üstün güvenirlilik katacaktır.

  • %91 - Zencommerce kullanıcılarının ‘Teknik Destek’ servisimizden memnuniyet oranı
  • %91 - Zencommerce kullanıcılarının bizi tavsiye etme oranı
  • %88 - Zencommerce kullanıcılarının genel memnuniyet oranı
  • 12saniye - Bağlantı sağlanması için beklenen ortalama süre
  • %97 - Yirmi saniye içinde yanıtlanan çağrı oranı
  • 4/6 - Zencommerce kullanıcılarının telefon servisi için verdiği ortalama memnuniyet puanı

*Kaynak: 2012 Opineo Anket Verileri

İnfografik Müşteri Hizmetleri

E-ticaret Sektöründe Kendini Kanıtlamış Bir Marka

Zencommerce tarafından kazanılan ödüller

Zencommerce Türkiye'de online satış standartlarını belirliyor ve e-ticaret sektörünü şekillendiriyor. En küçük işletmelerden en büyük kuruluşlara kadar herkesin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Zencommerce Türkiye'de online satış standartlarını belirliyor ve e-ticaret sektörünü şekillendiriyor. Yüksek kaliteli yazılımı, kolay kullanım imkanı ve etkili teknik desteği ile Zencommerce, 2012, 2013 ve 2014 yıllarında en iyi e-ticaret platformu ödülü almaya hak kazanmıştır ve aynı zamanda 2013 ve 2014 yıllarında 2 kere Tüketici Dostu Firma seçilmiştir.

Zencommerce tarafından kazanılan ödüller
E-ticaret Üniversitesi

E-Ticaret Üniversitesi

E-ticaret Üniversitesi

E-ticaret bilgimizi paylaşıyoruz.

Uzmanlarımız bilgi birikimlerini iyi bir ürün kataloğu oluşturmanız, etkili ürün açıklamaları hazırlamanız ve temel SEO konuları altında sizinle paylaşıyorlar. Mağaza görünümünüzün kolayca nasıl değiştirileceğini öğrenecek, markanızın pazarlamasını yapacaksınız. Ürünleriniz için Webiner

Bilgi Bankası

Bilgi Bankası

En sık sorulan soruların cevaplarını sizin için düzenledik.

Kullanıcılar tarafından gönderilen pratik bilgilere, çözümlere, yönergelere, işinizi kolaylaştıracak basit yöntemlere destek alanından ulaşabilirsiniz.

Bilgi Bankası
Video eğitimler

Sanal Mağaza Video Eğitimi

Video eğitimler

Mağazanızın özelliklerini adım adım izleyerek öğrenin.

Videoları izleyerek sanal mağazanızı yönetmenin ne kadar kolay olduğunu ve Zencommerce E-Ticaret platformunu hızlıca öğrenin. YouTube Videoları İzle

Görüşlerinizi Bekliyoruz

Yorumlarınız ile Zencommerce platformunu geliştiriyoruz.

Sanal mağazaları ve fonksiyonları geliştirirken verdiğiniz bildirimlere yönelik değisiklikler yapıyoruz. Bunun için lütfen ‘Öneri Formu’nu kullanın.